Jako výhradní distributoři a prodejci značky Birdiecar-elektroauta jsme si plně vědomi, že pro každého zákazníka, který si koupí jakékoliv auto, je velmi důležité zázemí prodejce a hlavně pak servis. Samozřejmostí je to, že poskytujeme záruční i pozáruční servis, který provádí naší proškolení technici.

Birdiecar-elektroauta se vyznačují velmi malou potřebou servisu, ale ani tato vozidla se po čase užívání, bez něho neobejdou, proto pro nás prodejem vztah se zákazníkem nekončí, ale naopak začíná. Servis zajišťujeme ve specializovaných a nadčasově vybavených pracovištích, které provozujeme v areálu PSOTA HOLDING na adrese Dobšická 6, 66902 Znojmo.


Máte to k nám daleko, nebo nemůžete přijet s Vaším vozidlem do servisu?

Tak i na to toto jsme připraveni! Naši technici přijedou na místo, kde Birdiecar elektroauto garážujete, nebo parkujete a o vše se profesionálně postarají.


Zakoupili jste si, anebo plánujete zakoupení u některého z našich prodejců? Pak počítejte se stejným profesionálním přístupem a zajištěním servisních služeb.

P.P.L. AUTOCENTRUM s.r.o.
Dobšická 3697/6
669 02 Znojmo
+420 515 210 551
info@birdiecar-elektroauta.cz

IČ: 26241935 | DIČ: CZ26241935

Společnost P.P.L. AUTOCENTRUM s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 39202.