Birdiecar-elektroauta

  • značka elektrických automobilů, které slouží pro přepravu osob, jak na silnici, tak i v terénu.
  • umí vozit i náklad a to v menším rozsahu např. cestovní kufr, velmi ladně si ale dokáží poradit i s větší tonáží, kdy na korbu malého náklaďáku můžete naložit např. 2 tuny sypkého materiálu, pokud se rozhodnete pro variantu se sklopnou korbou.
  • variabilní a nabízí přesně ty varianty vozů, které budou vyhovovat právě vašim potřebám.

 

P.P.L. AUTOCENTRUM s.r.o., Dobšická 6, 669 02 Znojmo je výhradním importérem Birdiecar-elektroauta do České republiky a zároveň je nedílnou součástí významného a silného partnera v oblasti dopravy, servisu a služeb pro motoristy společnosti PSOTA HOLDING.

V areálu PSOTA HOLDING Dobšická 6, 669 02 Znojmo, pro vás máme otevřený showroom, kde si můžete Birdiecar-elektroauta, nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet, jak se v nich sedí a jezdí. Jízda s Birdiecar-elektroauta je skutečným požitkem a proškolený personál se těší na vaši návštěvu.

Birdiecar-elektroauta se vyznačují velmi malou potřebou servisu, ale ani tato vozidla se po čase užívání, bez něho neobejdou.

Naše společnost zajišťuje záruční i pozáruční servis vozů Birdiecar-elektroauta a to ve svých nadčasově vybavených servisních dílnách. Pod jednou střechou se o vás postaráme od koupě tohoto tichého společníka a budeme vám kdykoliv k dispozici, po celou dobu jeho levných služeb.

Vámi vybrané a vyzkoušené Birdiecar-elektroauto převezeme i do toho nejvzdálenějšího koutu česka. Vzhedem k malým rozměrům a nízké hmotnosti většiny typů, si snadno převezete Birdiecar-elektroauto za pomocí vlastní lehké dopravy.

P.P.L. AUTOCENTRUM s.r.o.
Dobšická 3697/6
669 02 Znojmo
+420 515 210 551
info@birdiecar-elektroauta.cz

IČ: 26241935 | DIČ: CZ26241935

Společnost P.P.L. AUTOCENTRUM s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 39202.